فرماندار تکاب با اشاره به ضرورت توجه به حفظ منابع و ذخایر انرژی برای نسل های آینده گفت: مدیریت مصرف آب و برق باید از ادارات شروع شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، علی مکرمی در جلسه مدیریت مصرف برق افزود: ادارات در خط مقدم صرفه جویی آب و برق هستند و باید در زمینه مدیریت مصرف پیشگام باشند.
وی بیان کرد: مدیران و روسای ادارات باید الگوی مدیریت مصرف آب و برق باشند و در صرفه جویی نیز پیشقدم شده و این امر را از اداره و سازمان خود شروع کنند.
فرماندار تکاب ادامه داد: براساس برنامه دولت با روسا و مدیرانی که در اداره تحت مدیریت آنها مصرف آب و برق بیشتر از مدت مشابه سال گذشته باشد برخورد خواهد شد و این تصمیم دولت نشانگر حساسیت و اهمیت موضوع مدیریت منابع آب و برق است.
مکرمی افزود: مردم و مسئولان باید برای برون رفت از شرایط فعلی در کنار هم بوده و با یکدیگر همکاری کنند و از این رو می توانیم با سعه صدر و وظیفه شناسی این بحران را تا پایان فصل گرما پشت سر بگذاریم.
وی گفت: نظارت دائم اداره برق بر مدیریت و صرفه جویی در مصرف باید بر اساس فرهنگ سازی و آموزش باشد نه با تهدید و تحریک.
وی اضافه کرد: با در نظر گرفتن اینکه منابعی همچون نفت و معادن روزی در کشور به اتمام خواهد رسید و اکنون باید با نگاهی منصفانه برای حفظ منابع و حامل های انرژی برای آیندگان تلاش کنیم.
فرماندار تکاب با اشاره به دیدار هفته گذشته فرمانداران، مدیران و مسئولان کشور با رئیس جمهور نیز گفت: تاکید رئیس جمهور روحانی، بر این است که مدیران و روسای دستگاه های اجرایی مشکلات را بدون واسطه با مردم در میان بگذارند و این مسئله باید مورد توجه جدی مسئولان قرار گیرد.