فرماندار شهرستان تکاب گفت: حل مشکلات انباشته شده ۴۰ سال گذشته در شهرستان نیازمند کار اساسی، تلاش مستمر و پیگیرانه روسای ادارات و دستگاه های اجرایی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، علی مکرمی در جمع اهالی روستای همپا از توابع بخش تخت سلیمان افزود: برای آبادانی و توسعه روستاها باید با همت بالا همه با هم دست به کار شویم و در این راستا مشارکت و همراهی روستائیان در پیشبرد اهداف توسعه ای ضروری است.
وی با بیان اینکه بدون تعامل و همکاری اهالی با مسئولان توسعه روستاها امکانپذیر نیست اظهار کرد: روسای ادارات مشکلات و مواردی را که روستائیان مطرح می کنند با جدیت پیگیری و حل کنند.
وی گفت: به بازدید و حضور در جمع صمیمی اهالی روستاها افتخار می کنیم و برنامه دیدار و سرکشی از روستاها از اولویت های اصلی رسیدگی به مشکلات بوده و ادامه خواهد یافت.
وی با اشاره به اینکه انتقادها و گلایه های روستائیان، مسئولان را به سمت حرکت و کار بیشتر سوق می دهد. ادامه داد:جمعی از روسای ادارات همواره در برنامه های بازدید از روستاها حضور دارند و این مسئله نشانگر توجه به روستاها بوده و تاثیر مثبتی در حل مشکلات دارد.
فرماندار تکاب گفت: 38 روستای تکاب امسال گازرسانی می شود و تلاش می کنیم با عنایت استاندار و پیگیری های نماینده مجلس تا پایان سال ۱۳۹۸ تمام روستاهای تکاب از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند.
مکرمی با بیان اینکه مشکلات مربوط به استفاده کشاورزان و دامداران از مراتع و منابع طببعی و تداخل اراضی را پیگیری می کنیم اضافه کرد: مشکل مخابرات و آنتن دهی تلفن همراه در بیشتر روستاهای شهرستان به ویژه روستاهای بخش تخت سلیمان بسیار جدی و مشهود است و ضعف های اساسی در این مورد وجود دارد.
فرماندار شهرستان تکاب در ادامه برنامه بازدید از روستاها عصر امروز/دوشنبه/به همراه بخشدار تخت سلیمان، روسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده، آب و فاضلاب روستایی، برق، بهزیستی، معاون پشتیبانی آموزش و پرورش و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و بنیاد شهید به روستاهای محور قره بلاغ در بخش تخت سلیمان از جمله، همپا، قره بلاغ ، قوشه بلاغ و آغبلاغ همدان رفت و ضمن دیدار چهره به چهره با اهالی به بررسی مشکلات روستائیان پرداخت.