فرماندار تکاب با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به گازرسانی روستایی گفت: 400 میلیارد ریال اعتبار برای گازرسانی به روستاهای این شهرستان تخصیص یافته و هزینه می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تکاب به نقل از ایرنا، علی مکرمی در آیین بهره برداری از طرح گازرسانی به روستای فیض آباد تکاب افزود: هم اینک 38 طرح گازرسانی به روستاهای شهرستان تکاب با 50 تا 80 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.
وی بیان کرد: با بهره برداری از این طرح های گازرسانی بیش از 50 درصد خانوارهای روستایی تکاب از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
وی با بیان اینکه گازرسانی به روستاها از مهمترین اقدامات دولت در شهرستان تکاب است، اضافه کرد: تا پایان سال 1398 تمام روستاهای این شهرستان گازرسانی خواهد شد.
وی گفت: با توجه به حجم بالای سرمایه گذاری، پیشرفت فیزیکی و روند اجرای طرح های گازرسانی شهرستان تکاب وضعیت مطلوبی دارد.
به گزارش ایرنا، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت بهره برداری از طرح گازرسانی به روستای فیض آباد از توابع بخش مرکزی تکاب با 3 میلیارد ریال هزینه با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان محلی آغاز شد و با بهره برداری از آن 50 حانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
در هفته دولت امسال بیش از 30 طرح عمرانی، کشاورزی، آموزشی و خدماتی با 180 میلیارد ریال هزینه در شهرستان تکاب به بهره برداری می رسد.