فرماندار تکاب در جلسه شورای آموزش و پرورش با بیان اینکه با کار خیر و گره گشایی از کار مردم باید در مسیر حفظ پیام عاشورا گام برداریم گفت:رعایت حق الناس در تمام شئون زندگی از بزرگترین درس های سیره حضرت اباعبدالله الحسین (ع) است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب علی مکرمی افزود: آموزش و پرورش خانواده بزرگی است طوری که تمام آحاد جامعه و اقشار مختلف مردم با آن در ارتباط هستند و این بزرگی نشان دهنده جایگاه والای آموزش و پرورش است.
وی بیان کرد: برای بازگشایی مدارس بگونه ای برنامه ریزی شود تا دانش آموزان و خانواده ها از روز اول مهرماه خاطره خوب و ماندگار داشته باشند.
وی با بیان اینکه فضایی شاداب و بانشاط در مدارس ایجاد شود تا از این طریق شادمانی به جامعه تسری یابد ، ادامه داد: اول مهر ماه و فصل بازگشایی مدارس فرصت خوبی برای جذب مشارکت های مردمی و کمک های خیرین است و مدیران آموزش و پرورش و مدیران مدارس باید در این زمینه تلاش بیشتری داشته باشند.
وی اضافه کرد: اداره آموزش و پرورش و پلیس راهنمایی و رانندگی بر فعالیت سرویس مدارس و وضعیت ترافیک شهری در ایام بازگشایی مدارس نظارت دقیق داشته باشند.
فرماندار تکاب گفت: در مدت اخیر اتفاقات خوبی در شهر رقم خورده که موجب توسعه عمران شهری و رضایتمندی مردم شده است و این مسیر باید با خرد جمعی و همکاری و مشارکت مردم و مسئولان تداوم یابد.
وی افزود: تلاش های شهرداری و شورای شهر بخاطر حل مشکلات عمران شهری و مشارکت در آسفالت خیابان ها قابل تقدیر است.