چند هفته ای است که مسئله احداث مجموعه ورزشی محله شریف آباد تکاب دوباره بر سر زبان ها افتاده و جوانان ورزشکار این محله با جدیت پیگیر احداث این مجموعه هستند آرزویی که تاکنون تحقق نیافته است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، هفته گذشته به دنبال درخواست ها و مطالبات مردمی، فرماندار تکاب مسئله را در دستور بررسی و کار خود قرار داد و برای حل موضوع از زمین های پیشنهادی برای ساخت مجموعه ورزشی در محله شریف آباد بازدید و موقعیت و وضعیت این زمین ها را ارزیابی کرد.
چند روز پس از این بازدید، جلسه با محوریت قطعیت یافتن زمین و حل نهایی موانع و مشکلات این طرح عمرانی در حوزه ورزش تکاب امروز با حضور فرماندار، اعضای شورای شهر، سرپرست شهرداری و رئیس اداره ورزش و جوانان تکاب برگزار شد.

در این جلسه فرماندار تکاب بر جدیت ادارات ذیربط و همکاری و مشارکت شهرداری و شورای شهر برای احداث این مجموعه ورزشی تاکید کرد و گفت: مشکل مالکیت و واگذاری زمین مدنظر در جاده سقز سریعا حل شده و این زمین برای تخصیص اعتبار احداث مجموعه ورزشی در اختیار اداره ورزس و جوانان قرار گیرد.

علی مکرمی افزود: ادارات در تامین زیرساخت های مدنظر این پروژه همکاری کنند تا طرح احداث مجموعه ورزشی در شریف آباد سریعا عملیاتی شود.

وی ابراز امیدواری کرد: با رفع موانع این طرح عمرانی و ورزشی، عملیات ساخت آن به زودی آغاز شود و از ادارات ذیربط و شورای شهر و شهرداری خواست مسئله را تاحصول نتیجه نهایی و رسیدن به مرحله اجرای طرح پیگیری کنند.

وی همچنین بر محوطه سازی و آسفالت پیست و دور زمین چمن مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی تکاب تاکید کرد و خواستار آسفالت ریزی این محوطه شد.