فرماندار تکاب گفت: در انتقاد و ارائه پیشنهادات توسعه ای باید همواره واقع بین بوده و منصفانه قضاوت کنیم.
جمعی از فعالان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی تکاب با فرماندار دیدار و به ارائه مقطه نظرات خود در زمینه مسائل مختلف شهری پرداختند.
فرماندار تکاب در این دیدار با تاکید بر ضرورت مشارکت شهروندان در توسعه شهر گفت:معتقد به بهره گیری از مشورت و استفاده از خرد جمعی هستم و مردم را بهترین مشاوران برای توسعه شهرستان میدانم.
علی مکرمی با بیان اینکه با عشق و علاقه به خدمت به همشهریان عزیز به تکاب آمده ام افزود: از روزی که در خدمت همشهریان عزیز هستم همواره مشکل جاده ها را پیگیری کردم حتی در ماموریت امروز نیز در این زمینه با استاندار محترم صحبت کردم.

وی گفت: با جدیت به دنبال توسعه و بهسازی جاده ها هستیم و عملیات عمرانی در محور دندی بزودی آغاز می شود.

وی ادامه داد: در سایر محورها از جمله مسیر شاهیندژ تکاب و جاده بیجار نیز اقدامات مهمی در زمینه آغاز عملیات بهسازی و توسعه جاده انجام شده است.

فرماندار تکاب افزود: حضور در روستاها و بررسی مشکلات روستائیان ایده شخصی خودم بوده و به توصیه کسی صورت نگرفته است.
مکرمی بیان کرد: تاکنون به بیش از 70 روستا به همراه ادارات مرتبط رفته ایم و معتقدم باید با توسعه امکانات، فاصله بین شهر و روستا کاهش یافته و مهاجرت معکوس به روستاها اتفاق افتد.

وی گفت:اقدامات مهمی در زمینه رفع موانع تکمیل بیمارستان جدید انجام شده و تلاش می کنیم این پروژه در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

وی افزود: مدیران استانی نگاه ویژه ای به تکاب دارند و در ۶ ماه گذشته ۲ بار استاندار و بیش از ۷۰ بار معاونان استاندار و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان به تکاب سفر کرده اند.

فرماندار تکاب اظهار داشت: وضعیت جاده ها، تکمیل طرح های عمرانی نیمه تمام، بکارگیری نیروی کار بومی در معادن و کارخانه های طلا و سنگ از مواردی است که با جدیت آنها را پیگیری می کنیم.

مکرمی با بیان اینکه بسیاری از ادارات در حل مشکلات پای کار هستند و تلاش می کنند اما ضعف هایی و کندی در اجرای امور در برخی ادارات و جود دارد گفت: مدیریت برخی ادارات نیازمند تغییر است و مسائل و مشکلات ادارات را به طور مرتب رصد می کنیم.

وی افزود: تغییر در مدیریت چند اداره مهم شهرستان که نارضایتی از عملکرد آنها وجود دارد و ایجاد تغییرات مدیریتی در آن مجموعه ها مطالبه اصلی است، در دستور کار قرار دارد و امیدواریم با تغییرات مدیریتی در سطح ادارات و دستگاه های اجرایی، به توانمندی ادارات در اجرای طرح های توسعه شهرستان شتاب ببخشیم.