علی مكرمي، فرماندار تکاب، غلامرضا ياوند عباسي، مشاور وزير كشور و علي بهشتي، از سرمایه گذاران تکابی و بنيانگذار شرکت فنآوري اُزن در تهران از شرکت های تحقیقاتی و تولیدی بازدید کردند.
در اين برنامه که با هدف جذب سرمايه گذاران بومي در تهران جهت رفع معضل بيكاري و ايجاد اشتغال در شهرستان تكاب انجام شد، فرماندار تکاب با حضور در مركز تحقيقات اُزن و شركت نوآوران اُزن سازان پاسارگاد از اين مركز بازديد و سپس با حضور در شركت آذران بوجار ايرانيان ضمن تحسين اقدامات و فعاليت هاي صورت گرفته پيشنهاد فعاليت اين شركت ها را در شهرستان تكاب ارائه نمود.
مکرمی، فرماندار تکاب، با ابراز خرسندي از اقدامات دكتر علي بهشتي در راستاي پيشگيري از بروز سرطان در كشور با جايگزين نمودن گاز اُزن بجاي ضدعفوني كننده هاي پرخطر و سرطان زا از تلاش ها و خدمات ارزنده اين محقق و پژوهشگر تکابی متولد روستاي قينرجه تقدير کرد.
وی همچنین از اشتغال زايي،ثبت اختراع و توليد ماشين آلات مربوط به بوجاري شركت آذران بوجار ايرانيان "برادران برگي" از پژوهشگران و سرمایه گذاران تکابی و اهل روستای قینرجه تقدير و تشكر نمود.
همچنین دكتر علي بهشتي و مهندس برگي آمادگي خود را در صورت حمايت همه جانبه مسئولان تكاب جهت راه اندازي خط توليد در این شهرستان اعلام کردند.
فرماندار تکاب در این بازدید گفت: تلاش می کنیم با جذب سرمایه گذاران و اجرای طرح های تولیدی دانش بنیان زمینه ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در تکاب را فراهم کنیم.
مکرمی افزود: برای توسعه سرمایه گذاری در تکاب به رفع موانع تولید و تسهیل زمینه های فعالیت بخش خصوصی نیازمندیم و در این عرصه مدیریت اجرایی تکاب به دنبال ایجاد بسترهای مناسب سرمایه گذاری است.