فرماندار تکاب با اشاره به آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری انتخابات گفت: بیش از یکهزار و ۵۰۰ نفر در امر برگزاری انتخابات در شهرستان تکاب مشارکت می کنند.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، ایرج ثقفی در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار و  بخشدار در شعب اخذ رای شهرستان تکاب افزود: ۸۷ شعبه اخذ رای در حوزه های شهری، بخش مرکزی و بخش تخت سلیمان تکاب روند اخذ آرا دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را انجام خواهند داد.

وی بیان کرد: ۸۷ نفر به عنوان نمایندگان فرماندار و بخشدار،۵۵۰ نفر به عنوان اعضای شعب و ۲۸۰ نفر به عنوان ناظر و سرناظر در شعب اخذ رای در روز جمعه در شعب اخذ رای حضور می یابند.

ثقفی اظهار کرد: بیش از ۹۰ نفر به عنوان بازرس و سربازرس و ۹۰ نفر نیز به عنوان کاربر رایانه در امر برگزاری انتخابات پیش رو در تکاب مشارکت می کنند.

فرماندار تکاب ادامه داد: نمایندگان فرماندار و بخشدار به عنوان مدیران شعب اخذ رای باید با تعامل و هماهنگی با سایر اعضای شعب، زمینه برگزاری انتخابات پرشور و سالم را فراهم کنند.

ثقفی اضافه کرد: نمایندگان فرماندار و بخشداران از آغاز فرآیند رای گیری تا پایان شمارش آرا اصل بی طرفی و قانونمندی را رعایت کنند و در تمام مراحل امانتدار رای مردم باشند.

وی افزود: مشارکت حداکثری در انتخابات وظیفه شرعی و ملی است و موجب تثبیت پایه های نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.