ایرج ثقفی فرماندار شهرستان تکاب در پیامی از مردم آگاه و فهیم این شهرستان برای حضور گسترده و باشکوه در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات در نظام جمهوری اسلامی مظهر مردم سالاری دینی و تبلور خواست عمومی جامعه است و پایه های نظام جمهوری اسلامی متکی بر آرای مردم بوده که با خون پاک شهیدان والامقام و حضور گسترده و باشکوه مردم از این دستاورد عظیم انقلاب اسلامی حفاظت شده است.

اینک که در آستانه انتخابات سرنوشت ساز 29 اردیبهشت هستیم، یکبار دیگر فرصتی بزرگ برای نشان دادن عزم و اراده راسخ ملت ایران در تعیین سرنوشت خویش بدست آمده تا با حضوری پرشور، آگاهانه و حماسی اقتدار ایران اسلامی را در دنیا به منصه ظهور برساند.

29 اردیبهشت روزی ماندگار در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران و سندی جاودان در حماسه سازی‌های ملت آگاه و همیشه در صحنه ایران اسلامی خواهد بود چرا که مردم وفادار و هوشیار ایران با حضور گسترده خود در پای صندو‌ق‌های رأی عزت و عظمت ایران اسلامی را به تصویر خواهند کشید.

اینجانب از همه شهروندان فهیم و آگاه شهرستان تکاب دعوت می کنم با حضور در پای صندوق‌های رأی و مشارکت گسترده در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، همگام و همراه با ملت غیور ایران اسلامی برگ زرین دیگری را در تاریخ این مرزو بوم ورق زده و مسیرخدمتگذاری به مردم و توسعه و پیشرفت کشورمان را فراهم نمایند.

ایرج ثقفی 

فرماندار شهرستان تکاب